3. ročník Krajské soutěže talentů uspořádal Jihočeský krajský atletický svaz ve spolupráci s Atletikou Písek na místním stadionu. Opět šlo o utkání 4 družstev namixovaných z odídlů Jč kraje. Vedoucí trenéři SpS, Antonín Pilát (družstvo A), Miroslav Zikmund (družstvo B), Kateřina Bahenská (družstvo C) a Michal Rybák (družstvo D) se ujali nominace za svá družstva a jejich týmové vedení. Před samotnou soutěží proběhlo losování barev týmů, kdy družstvo A vylosovalo žlutou barvu, B červenou barvu, C modrou barvu a D zelenou barvu. Následovalo zahájení se společným nástupem a poté již samotné soutěžení. Na závěr proběhlo vyhlášení s určením umístění družstev. V celkovém pořadí zvítězilo družstvo C s 351 body. Družstvo D obsadilo druhou příčku s 281 body, družstvo B 3. místo s 274 body a družstvo A skončilo 4. s 268 body. Všichni atleti i atletky si odnesli trička, medaile, diplomy, balíčky dobrot a hezké vzpomínky.

Gratulujeme atletům i atletkám za pěkné výkony.